Portal cpb.pl używa cookies. Korzystając ze strony, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Szkolenia i konferencje


(CEM - Centrum Edukacyjno Marketingowe)

Centrum Prawa Bankowego i Informacji sp. z o.o. działa na rynku usług konferencyjnych i szkoleniowych od 1999 r. Szkolenia dotyczą głównie najważniejszych problemów współczesnej bankowości. Realizujemy konferencje własne i na zlecenie innych firm. Projekty adresujemy głównie do banków i innych instytucji finansowych, a także do firm infrastrukturalnych sektora bankowego oraz do jednostek samorządu terytorialnego.

Szkolenia dotyczą głównie najważniejszych problemów współczesnej bankowości. Współpracujemy z uznanymi i cenionymi praktykami bankowymi, mającymi specjalistyczne przygotowanie merytoryczne, a także z przedstawicielami najważniejszych instytucji życia publicznego. Organizujemy szkolenia w trybie otwartym i na zamówienie (dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym).

Realizujemy konferencje własne i na zlecenie innych firm. Rocznie jest to kilkadziesiąt wydarzeń, z których najważniejszymi są: Horyzonty Bankowości, Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, Ranking 50 największych banków w Polsce, Kongres Gospodarki Elektronicznej, IT@BANK, Forum Liderów Banków Spółdzielczych, Forum Nowoczesnego Samorządu oraz Forum Bankowe.

Więcej informacji: www.aleBank.pl

Lista aktualnych konferencji: www.konferencje.aleBank.plZapraszamy do współpracy!KONTAKT:

Katarzyna Jastrzębska: tel. (+48) 22 623-84-53, kom. 885-885-923; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Marta Rakowska: tel. (+48) 627 59 64; fax. (+48) 22 629-18-72; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Prenumerata 2019
Projekt i wykonanie Mavtech Group